O nás

Vítejte

na stránkách firmy FAWO s.r.o., která působí na českém obuvnickém trhu již nékolik let. Díky dobré kvalitě a nadčasovému designu svých produktů si získala do dnešního dne řadu spokojených zákazníků. Testy a kontroly prováděné v průbéhu celého výrobního procesu pečují o kvalitu nabízené obuvi, předcházejí reklamacím a zajišťují spokojenost zákazníků. Firma FAWO s.r.o. si přeje přivítat I Vás v řadách svých stálých klientů. Tým profesionálních pracovníku firmy FAWO s.r.o.je vám plně k dispozici a těší se na Vaši objednávku.

 

Kvalita, Styl, Spokojenost

Dlouhodobým cílem firmy FAWO s.r.o je uspokojování poptávky klientů po kvalitní obuvi určené především pro každodenní nošení. Díky zaručené kvalitě a cenové dostupnosti vycházíme dlouhodobě úspěšně vstříc poptávce širokého spektra zákazníků. Do budoucna bychom rádi oslovili i klienty s více vyhraněnými požadavky. Vaší pozornosti si proto dovolujeme doporučit naši novou kolekci. Elegantní dámské lodičky či módní sportovní obuv z nové kolekce ocení dle našeho očekávání naši mladí klienti...
 

... od zákazníka k zákaníkovi

firma FAWO chápe Vás, svého zákazníka, jako nejvýznamější článek svého pracovního týmu. Modely zadávané do výroby jsou vybírány na základě pečlivého průzkumu Vašich požadavků a současných módních trendů. Návrháři I kvalitáři vycházejí z Vašich připomínek. Váš zájem o obuv firmy FAWO je zhodnocením práce a nejvyšším oceňením profesionality celého pracovního týmu. Jsme si vědomi Vaší nezastupitelnosti a usilujeme o to, abyste se Vy i Vaši zákazníci rádi a s důvěrou vraceli pro obuv firmy FAWO.

Děkujeme Vám a těšíme se na další úspěšnou spolupráci s Vámi.

FAWO s.r.o. - výroba a velkoobchod obuvi © 2020
Velkoobchod obuvi