Kod pro nové zákazníky

Která žena by neměla ráda utrácení penízku za nějaký krásný kousek do šatníku, a ještě když na něj může uplatnit nějakou tu slevičku. To se pak nakupuje samo. Nákupy přes internet jsou v poslední době velmi oblíbené a tuto oblibu rozšířila bohužel pandemii covidu. Naše nákupní zvyklosti se celkem rapidně změnili a vše jsme nakupovali na internetu. Nicméně nemůžeme vše této pandemii dávat za zlé, neboť online nákupy byly vcelku oblíbené i předtím. Jen se o tom možná tak moc nemluvilo. Existuje nepřeberné množství různých e-shopů, které nabízejí neznačkové oblečení, které se vyznačuje nižší cenou, ale také značkové, které se vyznačuje vysokou kvalitou a někdy i cenou.

shopping

Na český trh nedávno vtrhli e-shopy ze zahraničí, které sice prodávají oblečení celosvětových značek, ale za takové ceny, které naše peněženky nedostanou na mizinu. A jedním z takových e-shopu je i About you. E-shop About you je v České republice nějakou dobu mnoho z nás z něj velmi rádo a velmi často nakupuje. Ve své nabídce má nejen desítky tisíce značkových kousků oblečení, ale také bot a doplňku. A nespecializuje se pouze na ženy, ale své kousky tam mohou zakout i muži nebo děti. Nabídka je opravdu velmi velká. Pokud ho neznáte vůbec to nevadí.

about you

Pokud jste v tomto e-shopu ještě nenakoupili máte oproti jiným zákazníkům menší výhody. About you si pro úplně nové zákazníky připravil About you slevový kód pro nové zákazníky, kterým můžete ušetřit celkem dost financí s první objednávkou. Tento kód je v hodnotě 15 % a minimální cena objednávky musí být 1300 Kč. A to se přece vyplatí. S tímto e-shopem se nemusíte bát nakupovat, protože je prověřen miliony zákazníků. Doručení zboží i vrácení zboží je zdarma. e-shop si je svým zbožím tak jistý, že na vrácení dává až 100 dní. Peníze poté velmi rychle vrací zpět na účet.