Kupte si investici u moře


Celý život jste si poctivě spořili, a teď přemýšlíte co s tím obnosem, který máte v bance? Určitě vám neunikla zpráva, že inflace v ČR za poslední dva roky rapidně vzrostla. To znamená, že naše peníze mají čím dál menší hodnotu. Ochránit je před tímto jevem je prakticky nemožné. Jedinou možností je investovat je do produktu, který není rizikový, a kde vám mohou další peníze ještě k tomu vydělat. Nejlepší investicí jsou z dlouhodobého hlediska nemovitosti, které si svou hodnotu drží ze všech komodit nejlépe.

chorvatsko moře

Kde koupit nemovitost
Mnoho lidí si koupilo investiční nemovitost v České republice, protože chtějí mít svůj majetek pod dozorem. Kdo měl nějaké peníze, koupil si stavební pozemek, starší dům a nebo nejlépe nějaký byt, který začal pronajímat. Díky tomu mají takoví lidé peníze na další nákup nemovitosti. Peníze vydělávají peníze. Jestli je toto cesta kterou se také chcete vydat, moc nemovitostí v tuzemsku už na výběr nemáte. Každý kdo měl možnost si totiž nějakou nemovitost koupil. Jen třeba si uvědomit, že tuzemský trh s realitami není jediný, kam svoje peníze můžete uložit.

Prodej nemovitostí v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/ je ideální příležitost, jak uložit svoje těžce naspořené peníze. Můžete si koupit třeba apartmán, který můžete začít pronajímat prakticky ihned. I v Chorvatsku má svoje byty celá řada Čechů, protože chtějí mít svoje bydlení u moře pro případ dovolené. Část z nich zde tráví dovolenou a tak nemusí shánět bydlení. Většina majitelů bytů ale svoje nemovitosti pronajímá.

bytový dům

My jsme realitní kancelář která úzce spolupracuje se stavební firmou, která staví bytové komplexy pár metrů od moře. Díky tomu že pocházíme z ČR nebudete muset v případě zájmu o spolupráci shánět překladatele, protože s námi se bez problémů domluvíte. Nabízíme vám veškerý servis i prohlídky nabízených nemovitostí.