Dětská móda

Móda se mění každý rok. Jenu to byly zvonové kalhoty, pak šaty, pruhované svetry, zvířecí vzory. opravdu si na své přišel každý. Jak dámy, slečny, tak i pánové. Ale jak je to u dětské módy, je stále stejná a udržitelná? I u dětí se střihy oblečení mění a taky i vzory. Pokud nakujete na e-shopech a v kamenných prodejnách tak vám jistě neuniklo, že s každým ročním obdobím se vzory mění a to i střihy. Ale ne jenom v ročních období, dokonce si mžeme všimnut že je to možné i každý měsíc. Jelikož oblečení je spotřební zboží, i tak je ho podle mě dostatek. 

děti

A jak je to tedy s dětským oblečení? Už dávno neplatí pravidlo, že růžová patří děvčátkům a modrá klukům. V jisté míře ano, ale roč by si malý chlapec nemohl obléknout růžové tričko? A proč všechny barvy by měli nosit jen dívky a u kluků je výběr úzký. V dnešní době si myslím že se až zase tak neohlíží na to jak jste oblečení. Na ulicích můžeme vidět spousty extravagantních outfitů a lidé je nosí, nestydí se za to a nevadí jim barva kterou zrovna na sobě mají. Taky mi přijde že u malých kluků není takový výběr oblečení, ani na internetu a natož v obchodě, vždy kde jsem vešla tak byla prodejna převahově s dívčím oblečením a píšu to za sebe, jelikož mám dva kluky a koupit jim něco na sebe je teda výhra. Všechno oblečení má potisky, nápisy a já nevím co všechno a když už najdete vše čístě bez jakéhokoliv potisku, tak si pak všimnete že si alespoň toho malého dinosaura nemohli odpustit. Ano najdou se obchody i s oblečením bez potisku, ale kolikrát je to v i jiný cenová relace. Ale to už každý uváží co je pro něj vhodné. 

děti

A holky to nemají taky jednoduché. Růžová, růžová a zase ta růžová. Šatičky kde je zdobí myška Minii, nebo princezna Elsa s ledového království. Ano všechno to je krásné, ale proč taková kvanta. Proč to musí být na „x“ triček jiného střihu, nebo na šatech?  Každý si najde něco co se mu nelíbí a nebo naopak líbí. Třeba teď u malých holčiček letí mašličky na gumičce, která se nasadí na hlavičku, je to tak „cute“, ale i tady se najdou ne přímo odpůrci, ale lidé jiného stylu a líbit se jim to nemusí. Takže jak vidíte, opravdu máme každý jiný v kus a naše děti si můžeme obléknout tak aby vypadali stylově a nemusí to stát i hromadu peněz.