Důležitá technologie

Co si myslíte o informační technologii? Protože mnoho lidí se různí v odpovědi. Například třeba můj bratr říká, že informační technologie je pro všechny, kteří chtějí žít moderně. Tohle jako myslel vážně? Já sice chci bydlet moderně a taky stylově, ale co se týče informační technologie a další techniky, tak v tom jsem úplně mimo. A už na základní škole jsem vůbec nebyla takový matematický anebo fyzicky typ. Nikdy mě nebavila matematika ani fyzika a taky ani chemie ne. Škola pro mě byla docela dost náročná. A nebavily mě takovéto předměty, protože jsme na to měli taky hrozného učitele a možná se mi to kvůli tomu taky zprotivilo.

Ráda pracuji online.

Nicméně na co jsem byla odborník, tak to byla angličtina a český jazyk a taky dějepis. To mě baví i nyní. A moc ráda čtu historické knihy. Ale, když to pak vezmu z té druhé strany, tak informační technologie je taky o tom, že mnoho lidí už pracuje s počítačem online. Znáte to? Tady už nejde o tom, co vás bavilo ve škole, jaký předmět. Tady jde už o něco jiného. A to se taky vyplatí, pokud člověk umí alespoň nějaké základy toho, aby mohl pracovat online s počítačem, aniž by se nějak zasekl. Protože já si vzpomínám, jak kamarádka jednou pracovala online na počítači. Měli zrovna online poradnu, ale bohužel ji její počítač vypověděl službu, takže se nemohla účastnit online poradny.

Počítač je skvělá věc.

Myslím si, že informační technologie v tomto smyslu jsou ale zase takové zrádné, že pokud vám třeba vypadnout pojistky nebo se rozbije notebook, tak jakákoliv dokonalá informační technologie může přijít úplně na nic. Takže já jsem spíše taková staromódní a dávám přednost klasické poradě tváří v tvář. Líbí se mi to, protože jsem navíc velmi společenská. Myslím si, že sice technologie se v dnešní době hodí a je skvělé je znát, ale podle mého názoru by se nemělo nikdy nic přehánět. Člověk se učí celý život a má čas na mnoho věcí.