Kočárek pro dítě

Toto vozítko, lze-li to tak nazvat, bude pro budoucí matku ten nejdůležitější předmět. V něm bude malého nebo malou vozit k lékaři, na nákupy, do parku, a ještě všude jinde. A je tím pádem jasné, že v tomto případě musí být kočár to nejlepší na světě. Pohodlný pro miminko a snadno ovladatelný pro matku. O bezpečí dítěte se snad ani nemá cenu zmiňovat.

maminka s kočárkem

Vzhled kočárku ovšem bude také na jednom z čelních míst. I když, řekněme si to upřímně, ve starých kočárcích pro děti je také jistá romantika a krása. Pravda, o nějakých bezpečnostních prvcích se mohlo takovýmto vozítkům jen zdát. Nějaká změna polohy rukojeti se vůbec neřešila a většinou si byly kočárky všechny podobné. Staří jistě pamatují, a proto jim sem dám fotografii jednoho takového starého kusu jen tak pro vzpomínku a pro radost. Velmi by mne ovšem zajímalo, jak by se ostatní na takovou maminku s tímto kočárkem dívali ostatní. Jistě by to byla dobrá recese, ale dnes je přece jen bezpečí potomka na prvním místě. A ty staré „rachotiny“ zrovna bezpečné nebyly, i když v nich byly odchovány celé generace.

starý kočárek

Nuže, ale zpět k moderním kočárkům. Ty musí splnit obrovské nároky na již několikráte zmíněnou bezpečnost. Prochází proto složitými testy a pokud neprojdou, nesmí do prodeje. Dále musí být vozítko pohodlné pro matku, jak již také zmíněno, a hlavně nesmí být drahé tak, že by pak nebylo na jídlo.

Takových kočárků není mnoho a kočárek riko nuno je jen jedním z nich. Splňuje všechny náročné normy, a navíc je k ovládání velmi snadný. Má spoustu možností nastavení, takže maminka si může vlastně celý kočárek uzpůsobit dle svých potřeb. To znamená, že pro ni bude opět o něco lepší, nežli kočár, který tyto možnosti nastavení nemá. Pokud i vy čekáte rodinu a zatím stále netušíte, jaký kočárek vybrat, tak vám vřele doporučuji kliknutí na modrý odkaz výše. Uvidíte, že toho nebudete litovat.