Kolagen – malý zázrak

Kolagen je v posledních letech velmi skloňované slovo, které můžeme slyšet zejména u řady celebrit. Propagují kolagen, a velmi často nevíte, co je to za výrobce. V reklamě je nám slibováno, že pokud budeme daný kolagen užívat, snad ani nezestárneme. Co je na tom pravdy, a na co je kolagen důležitý? Kolagen je pro naše tělo opravdu potřebná a nezastupitelná látka. Umíme si ho vyrobit, ale s přibývajícím věkem už to nedokážeme. Proto by měl každý opravdu kolagen doplňovat, a to už před třicátými narozeninami.

vrásčitá kůže

Proč je kolagen důležitý?
Kolagen nám pomáhá k tomu, abychom měli krásné a pevné vlasy, nehty a pleť bez vrásek. Má velmi důležitou funkci v našem pohybu – bez něj naše klouby trácí pojivo, a dochází ke vzniku artrózy, což je bolestivé a nepříjemné onemocnění kloubů, kterým trpí zejména senioři, ale nevyhýbá se ani mladším lidem. Kolagen zkrátka není jen o vzhledu, ale primárně o našem zdraví. Doplňovat by jej měli muži i ženy.

Orca Collagen patří mezi špičku v kolagenech. Jde o nativní kolagen, který je přírodní a pochází z mořských ryb. Jeho kvalita je nejvyšší možná, a právě Orca Collagen vám jej dodává v nejvyšší kvalitě. Najdete jej v formě nápoje – ten si vyrobíte smícháním práškového kolagenu s vodou a můžete jej začít užívat. Stačí vypít sáček denně, to by mělo pokrýt průměrnou spotřebu kolagenu. Přesnou dávku vám může na vaši žádost sdělit váš lékař.

prášek kolagen

Bez kolagenu naše tělo nikdy nebude fungovat správně. Abyste měli jistotu, že budete zdraví co nejdéle, užívejte jej pravidelně. Zejména ženy určitě ocení jeho vliv na vzhled, protože díky němu bude docházet k projevům stárnutí pomaleji a co se týče vrásek, nebudete je mít tak hluboké a bude jich mnohem méně. A to stojí za to, abyste zkoušeli kolagen pravidelně pít. Nenechávejte nic náhodě a dodávejte svému tělu, co potřebuje.