Moderní a přitom levné ubytování v Malé Morávce.

Haló, haló! V prodeji jsou ještě volné ubytovací kapacity v Malé Morávce. Haló, haló! Levné ubytování v Malé Morávce. Slyšíte to volání? Sháníte dovolenou http://www.kovotour.cz/10000-kc-ihned-na-vasi-letni-dovolenou/ s levným ubytováním a přitom v krásném prostředí Jeseníků? Tak jste tady správně. Jeseníky vám chtějí ukázat svoje kouzelné podzimní scenérie plné barev. V Malé Morávce je možné získat levné ubytování a vyrážet na výlety do okolí. Ať už pěšky, nebo na kole. Vyberete si některou z mnoha turistických tras, nebo cyklotras, která bude nejlépe odpovídat vaší fyzické zdatnosti, a můžete vyrazit.

jeseníky

Také se můžete přiblížit autem k těm největším zajímavostem Jeseníků a navštívit turistické perly jako nejvyšší horu Praděd, Keprník a vřesovou studánku, Šerák, Mechové jezírko, nebo rozhlednu Zlatý vrch. Možností je tu celá řada a nebude vůbec snadné vybrat si ty lokality, které stihnete navštívit během vašeho pobytu. Moderní ubytování v apartmánech Max vám dopřeje pohodlí a soukromí. Každý apartmán má vlastní vchod a přízemní apartmány jsou bezbariérové. Obývací pokoj je vybavený sedací soupravou a televizí, ložnice je čtyřlůžková. Manželská postel a dvě samostatná lůžka jsou ideální pro rodinu se dvěma dětmi.

Malá Morávka

V kuchyňském koutě s lednicí, varnou deskou, mikrovlnná trouba a kávovar si můžete připravit snídaně, ale také teplé obědy, nebo večeře. U každého apartmánu je také terasa se zahradním nábytkem, navíc k apartmánům náleží zahrada. V zahradě si můžete udělat příjemné odpoledne s grilováním na místním grilu, nebo opéct špekáčky na připraveném ohništi. Pro děti je zde dětský koutek, takže se rozhodně nudit nebudou. Kola uschováte pod přístřešek, který slouží v zimě pro úschovu lyží. Apartmány Max jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, ale také pro lidi s pohybovým handicapem, protože všechno apartmány v přízemí mají bezbariérový přístup.