Optimální tvar ňader pomohou udržet pásky Lifties


Proč se zbavit podprsenky

Nad dokonalostí stavby lidského těla se pozastavil již renesanční umělec a vynálezce Leonardo da Vinci. Kupříkladu chodidla považoval za mistrovský kousek z tvořivé dílny bytostí, co dokonale ovládaly anatomii, fyzikální zákony a estetiku. Velice podobně můžeme nahlížet i na ženská ňadra. Jejich tvary okouzlí většinu mužské populace, ať už se jedná o broskvičky nebo melouny. Ve skutečnosti totiž nezáleží ani tak na velikosti ňader, ale na jejich proporcionální souměrnosti vůči ostatním částem těla, a také na jejich správném držení v přirozené poloze.

dívka v šatech

Ženský hrudník je konstruován tak, aby i bez podprsenky udržel ňadra v líbivém tvaru, podprsenka však vnesla do tohoto dokonalého mechanismu zmatek a zmar. Postarala se o to, aby svalové partie hrudního koše postupně ochabovaly a přestaly poskytovat poprsí optimální polohu a tvar. Jinými slovy, chcete-li podprsenku nosit delší čas, týdny, měsíce a roky takřka den co den, svaly hrudníku nebudou mít důvod posilovat a regenerovat a vaše prsy budou povislé a nepěkné.

ženský dekolt

Jak si vypomáhat co nejpřirozeněji

Zrádný genofond – čím větší ňadra, tím více na ně působí gravitační síla, a tím mohutnější musíte mít svaly na hrudníku, aby je udržely v pěkném tvaru, a že to není tak snadné, prokazuje praktický život. Zde pak vyvstává otázka, co s tím? Každopádně nespoléhejte na podprsenky, které problém ještě zvýrazní, a naopak se zaměřte na osvědčená posilovací cvičení a je-li k tomu vhodná příležitost oblékejte se do oděvů, kde se bez podprsenky obejdete.

A tam, kde to zkrátka možné není, například u halenek, triček, plesových toalet a dalších společenských šatů, využijte spolehlivého pomocníka v podobě pásek Lifties. Neviditelné podprsenky spása nebo prokletí lifties.cz je pak téma, které se touto problematikou zabývá dopodrobna a naznačuje, jak na tento fenomén pohlíží současné ženské pokolení.