Sedací vak fotbalový míč pro každého dětské fotbalisty

Věděli jste jaký doplněk pořídit do dětského pokoje? Takovým super kouskem je sedací vak fotbalový míč. Najdete ho ve více variantách a jeho průměr je 90 cm. Je opravdu velmi decentní a v dětském pokoji, pokud máte kluka a miluje fotbal, tak se stane sedací vak místem pro vaše větší dítě místem k odpočinku. V takovým super sedacím vaku, se dá dělat i více aktivit. Poslouchat muziku, relaxovat anebo číst. Takovým krásným super sedacím vakem se můžete pochlubit i svým kamarádům a kamarádkám. Neznamená, pokud se jedná o sedací vak fotbalový míč, že je to pouze určeno pro kluky, je možný i pro holky, žádný problém.

Děvče

Holky se určitě rády přizpůsobí a bude to pro ně v pokojíčku mnohem víc zajímavější než pro kluky. Sedací vak fotbalový míč není určený pouze pro Vaše děti, potěší i vás dospělého a můžete relaxovat. Sedací fotbalový míč jistě rády děti uvítají pouze v dětském pokojíčku, ale jelikož se jedná o doplněk designový, tak si své místo nemusí najít pouze v dětském pokojíčku, ale můžete si najít místo pro Váš sedací vak po celém bytě.

Holka

Lze vyčistit vak?

Ano, ale potah sedacího vaku nelze sundat, není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou. Pokud se jedná o větší znečištění, tak opláchnout mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Když použijeme mýdlovou vodu, tak vezmeme vlhkou houbu, tak omyjeme zbytky mýdla nebo prášku tak, aby nezůstaly zbytečné skvrny na sedacím vaku. V sedacím vaku se opravdu sedí velmi pěkně. Je určený pro všechny, je snadno omývatelný.

Je něčím sedací fotbalový míč naplněn?

Ano, sedací vak je naplněn EPS kuličkami vysoké hustotě a tím je posezení v něm velmi pohodlné a můžete relaxovat. Sedací vak se přizpůsobí i vašemu tělu, můžete sedět i ležet. Pro ležení jsou, ale více vhodnější extra velké vaky, pro vaše pohodlí a větší komfort.