Sedací vak fotbalový míč pro každého dětské fotbalisty

Posted under Produkty On By

Věděli jste jaký doplněk pořídit do dětského pokoje? Takovým super kouskem je sedací vak fotbalový míč. Najdete ho ve více variantách a jeho průměr je 90 cm. Je opravdu velmi decentní a v dětském pokoji, pokud máte kluka a miluje fotbal, tak se stane sedací vak místem pro vaše větší dítě místem k odpočinku. V takovým super sedacím vaku, se dá dělat i více aktivit. Poslouchat muziku, relaxovat anebo číst. Takovým krásným super sedacím vakem se můžete pochlubit i svým kamarádům a kamarádkám. Neznamená, pokud se jedná o sedací vak fotbalový míč, že je to pouze určeno pro kluky, je možný i pro holky, žádný problém.

Děvče

Holky se určitě rády přizpůsobí a bude to pro ně v pokojíčku mnohem víc zajímavější než pro kluky. Sedací vak fotbalový míč není určený pouze pro Vaše děti, potěší i vás dospělého a můžete relaxovat. Sedací fotbalový míč jistě rády děti uvítají pouze v dětském pokojíčku, ale jelikož se jedná o doplněk designový, tak si své místo nemusí najít pouze v dětském pokojíčku, ale můžete si najít místo pro Váš sedací vak po celém bytě.

Holka

Lze vyčistit vak?

Ano, ale potah sedacího vaku nelze sundat, není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou. Pokud se jedná o větší znečištění, tak opláchnout mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Když použijeme mýdlovou vodu, tak vezmeme vlhkou houbu, tak omyjeme zbytky mýdla nebo prášku tak, aby nezůstaly zbytečné skvrny na sedacím vaku. V sedacím vaku se opravdu sedí velmi pěkně. Je určený pro všechny, je snadno omývatelný.

Je něčím sedací fotbalový míč naplněn?

Ano, sedací vak je naplněn EPS kuličkami vysoké hustotě a tím je posezení v něm velmi pohodlné a můžete relaxovat. Sedací vak se přizpůsobí i vašemu tělu, můžete sedět i ležet. Pro ležení jsou, ale více vhodnější extra velké vaky, pro vaše pohodlí a větší komfort.