Ty se navyšují každou chvíli

Vy jste ale rozhodnuti si pořídit vlastní rodinné bydlení a navíc nízkoenergetické. Zároveň nemáte náladu shánět různé firmy na jednotlivé práce, jako je na základovou desku, hrubou stavbu, dodělání všech úprav apod. Proto jste si jako rodina, vybrali stavbu svého domu na klíč. Ano, tahle možnost je velmi výhodná, kdo chce bydlet ve svém a to pěkně rychle. A toho času, který ušetříte, když nemusíte běhat po úřadech a shánět spoustu razítek a povolení. Také vás už nemusí zajímat odpovědi stavebních firem, že mají plno zakázek a dělají drahoty s rozhodnutím postavit vám dům. Takže budete žádat o stavbu kompletního domu u společnosti, která má jako svůj produkt rodinné domy na klíč.

jdeme koupit dům

A oni vám po vzájemné dohodě postaví váš nový rodinný dům. Můžete si zvolit zděný bungalov, tady je stavba velmi rychlá. Nebo nízkoenergetický bungalov jako dřevostavba. Ty se montují v halách a můžete ho mít ještě rychleji. Nezáleží na rozměrech, počtu pater apod. Nic není problémem. Sami si vyberete, jakou chcete fasádu, jaký druh střechy a její krytinu. Také v dnešní době si můžete vybrat velmi důležité systémy vytápění a ohřevu teplé vody. Společnost a její zaměstnanci jsou profesionálové a ve všech vašich požadavcích vám vyjdou vstříc. Chcete takovou dlažbu a takové kachličky?

prodej domu

Chcete takové zateplení? Opět, nic není problém, můžete mít vše podle vašich přání a požadavků. Navíc celá stavba vašeho nového rodinného domu je prováděná pod jednou stavební firmou a nestane se, že po několika letech začnete uhánět opravy na domě. A zjistíte, že například střechu dělal někdo jiný, než ten kdo měl být vykonavatelem zakázky. I to se bohužel stává. Tady máte jistotu, že víte na koho se v případě reklamace obrátit. Takže neváhejte, sežeňte si pozemek, oslovte firmu, která staví domy na klíč. A máte vystaráno.