Hry pro všechny

Je opravdu mnoho způsobů, jak by se člověk mohl zabavit. Od toho taky jsou samozřejmě různé hry a hračky. Abych se přiznala, tak já jako dítě jsem byla velice hravá. Tak je to nakonec dopadlo tak, že mě z první třídy potom vrátili zpátky do školky, protože jsem se v první třídě v lavici vůbec nesoustředila. A chtěla jsem si prý stále jenom hrát. Moji rodiče si s tím nevěděli vůbec rady, takže řekli, že než abych se trápila v první třídě v lavici a učila se, že mě raději ještě vrátí do školky. Ani nevíte, jakou jsem měla radost. Já si tohle živě pamatuji, i když mi je už dvacet sedm let.

Her je velké množství.

A musím taky říct pravdu, že i nyní v tomhle věku si moc ráda hraji. Jsem ráda, že mám syna, kterému je nyní šest let a taky si velice rád hraje snad se vším. A se synem si taky moc rádi často hrajeme s různou autodráhou anebo taky máme takový krásný teplý koberec, kde jsou různé silnice a taky obrázky, takže si se synem hrajeme, jako že je to silnice a jezdíme po tom autíčky. Opravdu mám ráda hry. A hraji třeba se svojí mámou anebo babičkou a dědečkem karty. Ani nevíte, jak nás baví žolíky nebo prší. A prší umí už i můj syn, takže jsme rádi, že se taky syn zabaví a nemusí se na nás jenom koukat.

I kočky si rády hrají.

A co potom třeba například ty venkovní hry! Ty jsou paráda! Můj syn má na zahradě taky klouzačky a houpačky, takže když jdou jeho kamarádi kolem, tak můj syn utíká za nimi, aby si mohli hrát u nás na zahradě na houpačce nebo na písku. Jsem vděčná za to, že tehdy můj bývalý přítel právě nainstaloval k nám na zahradu houpačky a klouzačky, takže můj syn nemusí stále jenom sedět doma, ale může si taky užívat hry svobodně u nás na zahradě. A jaké hry nebo hračky jste měli oblíbené vy? Já jsem jako dítě moc ráda usínala s plyšovými hračkami. Hlavně s mým plyšovým koníkem, kterého mám i nyní, když jsme už dospělá. Někdo z dětských her prostě jenom tak nevyroste. V každém je asi stále malé dítě.