Vločkovač v bazénu může zachránit plánovanou párty

Zkuste si představit obvyklou situaci, kterou zažívají některé rodiny v letním období: Blíží se volný prodloužený víkend, např. na začátku července, kdy pracovní týden zkracují dva státní svátky, a vy máte v plánu pozvat vaše přátele na piknik. Uspořádáte jej na vaší zahradě, kde máte v provozu již několik týdnů zapuštěný bazén. Rádi byste oslavu protáhli až do nočních hodin a využili mimořádně teplého počasí nejen ke grilování zdravějších veganských pochutin, ale i k pobytu pod hladinou vody v bazénu.

voda v bazénu

Vize je to celkem slibná, protože máte nakoupené pohoštění, a také byste rádi s vašimi blízkými projednali společnou dovolenou někde v horách, v pronajaté horské chatě.

S blížícím se termínem pikniku však vyplavou na povrch některé nepříjemnosti, týkající se vašeho bazénu. Dosud průzračná a čistá voda se začne měnit v zakalenou tekutinu, která navíc nabírá podivný zápach. Pravděpodobně se do nádrže dostal nějaký organický odpad z ovzduší, pyl a prach, anebo se tu rozmnožují řasy. Každopádně nemáte příliš mnoho času k analyzování problému v diskusních fórech a potřebujete ihned začít jednat.

dívka v bazénu

Možná také patříte k lidem, kteří by si v takové situaci nevěděli rady. A tak vám jen naznačíme, že existuje přípravek, který efektivně eliminuje všechny druhy zákalů vodní masy v bazénech – vločkovač granulovaný 10 kg. Vločkovače mají úžasnou schopnost reagovat s nečistotami, které jsou ve vodě rozptýlené do podoby zákalů, za vzniku větších celků, tzv. vloček. Vločky se pak snadno zachytí v bazénové filtraci anebo některé propadnou až ke dnu, odkud se odstraní bazénovými vysavači. Použití vločkovače je velmi snadné, stačí dodržet návod předkládaný výrobcem, včetně zapojení filtrace a odsávání bazénového dna podle situace. Společně s vločkovačem se může použít i přípravek s názvem Stop zákalu anebo přípravek Shlukovač.