Nejlepší sjezdovky!

si ize:11pt“>Zimní sezóna pomalu začíná a s ní i zimní radovánky. S příchodem zimy se spousta z nás těší na zimní sporty, na něž se čeká až s příchodem sněhu. Ať už se jedná o lyžování, snowboarding nebo běžky, vždy se celý rok těšíme na pořádný sníh. Často ale musíme za sněhem někam na hory nebo do lyžařských středisek, abychom si skutečně užili lyžování naplno. Za dobrou lyžovačkou nemusíte ani daleko, rozhodně si vystačíte s resorty v Česku, a to třeba na Dolní Moravě! Právě tato oblast slibuje každoročně maximální vyžití zimních sportů a zábavy pro celou rodinu.

sjezdovka lyžování

Najdete zde hned několik sjezdovek a vleků a užijete si skvělé lyžovačky po celý den. Sezóna už je skoro tu a první sníh už láká na pořádnou zábavu a adrenalin! Horský resort Buková hora slibuje nejen bohaté zimní sporty ale také letní turistiku! Rozhodně si zde najde každý to svoje! Tuto oblast si rozhodně zamilujete a pravděpodobně neskončíte u jedné návštěvy! V zimě si můžete užít skvělou lyžovačku a v létě zase turistiku nebo cyklistiku. Rozhodně nemusíte hned do zahraničí, protože Orlické hory nadmíru uspokojí vaše představy o parádní lyžovačce! A na co vše se zde můžete těšit?

zimní sport

Jsou to třeba pořádně dlouhé sjezdové tratě, které uspokojí i náročné lyžaře! Sjezdovek je zde hned několik a vy si určitě vyberete tu svou. Také si můžete užít moderní čtyřsedačkovou lanovku, která vás vyveze až na samý vrchol Bukové hory! Sedačky lanovky jsou navíc vyhřívané, takže si můžete užít maximálního komfortu. Z lanovky se navíc můžete kochat krásným výhledem. Zábavu si zde určitě užije celá rodina. Malé ratolesti můžete třeba dát do lyžařské školy, která naučí lyžovat děti v každém věku. Můžete se těšit na pravidelné akce s bohatým programem, takže se nudit rozhodně nebudete! Po celý rok si můžete užít bohatého vyžití a spousty zábavy!