Oblíbené plavání

Jste sportovní nadšenci? Pokud ano, jistě vás zajímá různý sport. A mě vždycky moc bavilo plavání. Říkala jsem si, že bych chtěla závodit v plavání. Jenomže u nás ve městě tohle vůbec nebylo. Protože u nás je jsme mohli chodit pouze do kroužku plavání. A to mě bavilo. A chodila jsem do kroužku plavání čtyři roky, a to od páté do deváté třídy. Bavilo mě to a byla jsem šikovná. A taky jsem potom mohla dělat plavčíka. Bavilo mě, že jsem měla brigádu u nás na veřejném bazénu, protože jsem mohla dělat vysněného plavčíka. A to bylo něco pro mě! Práce, která baví, a ještě za to dostat zaplaveno. Prostě úžasné. Měla jsem tam skvělé peníze.

Plavání jsem vždycky milovala.

A byla jsem taky nejmladší plavčík. Byla jsem na sebe hrdá, že se mi takto brzy splnil sen. A to nemluvím o svých rodičích, kteří taky na mě byli hrdí. Protože u nás v rodině nebyl nikdo zdatný na plavání. A byla jsem jediná, kdo v tom vynikal. Moji rodiče říkají, že mám velké nadání na sport. A plavání jsem prý zdědila po nějakých předcích. Byla jsem ráda, že si tohle lidé myslí. A taky, později na střední škole jsem se přihlásila taky do kroužku plavání. A sice to nebyl klasický kroužek, ale bavilo mě to. A na střední škole jsem potom plavala akorát za naši školu a to závodně. Bavilo mě to a byla jsem ráda, když jsem vyhrávala samá první a druhá místa. Moje škola a mí rodiče na mě byli hrdí.

Baví mě i turistika.

A pokud i vás zajímá plavání, tak se toho nebojte. Samozřejmě, že každý sportovní začátek je velmi těžký. Ale později, když se do toho dostanete, budete rádi, že sportujete. Sportovat se musí, protože sport je zdravý nejenom pro tělo ale také pro duši. Díky sportu se vám vyplaví radostné endorfiny, takže budete šťastnější, když budete pravidelně sportovat. To například já bych se už bez sportu vůbec neobešla a jsme ráda za to, že mám umožněno sportovat. Ke sportu vedu i své děti.