Práce na počítači

Co si myslíte o tom, že informační technologie je v poslední době velice populární a využívají ji opravdu hodně lidí? Když jsem tohle slyšela, tak jsem tomu samozřejmě věřila. Protože já samozřejmě patřím k těm lidem, kteří využívají opravdu každý den počítač nebo tablet anebo mobilní telefon. A opravdu hodně mě to baví. A není to jenom kvůli tomu, že bych na počítači a dalších informačních technologií jako například tablet, hrála nějaké počítačové hry. Tohle vůbec ne, protože to není vůbec můj styl, takže jsem se zeptala svého bratra, co nejvíce času dělá na počítači. Když mi bratr řekl, že hraje hry, tak jsem vůbec nebyla překvapená.

Občas taky píšu zápisky.

Přišlo mi to naprosto logické a u bratra normální. Protože můj bratr má kamarády, kteří jsou všichni závislí na počítači a na počítačových hrách, takže mi vůbec nepřišlo divné, že můj bratr taky velice často hraje počítačové hry. Bratr je hraje už dlouho. Nevadilo mi to, protože navíc bratr se dokonale vyzná v počítačové technologii a informační technologii, že mi občas pomáhá taky s domácími úkoly. Chodila jsem na vysokou školu, kdy jsem moc nerozuměla počítačům a další informační technologií, takže mi bratr velice rád radil. A byla jsem ráda, že na to nejsem sama a že nemusím platit zbytečně drahé počítačové kurzy.

Bratr se v počítači vyzná.

Bratr mi to všechno naučil zadarmo a musím říct, že bratr měl takové dokonalé znalosti, že by možná taky v klidu mohl doučovat nějaké lidi informační technologii, když to tak vezmu, tak počítače a informační technologie jsou opravdu moc složité, takže to nepochopí opravdu každý člověk. Já jsem spíše na módu a kosmetiku, ale kde jsou čísla nebo něco o počítačích, tak to jde bohužel samozřejmě vždycky mimo mě. Nevím, jak se to může stát, ale asi je pravda, že člověk se už s nějakými buňkami na nějaké schopnosti asi narodí. Nebo ne?