S věkem přichází nemoc


Porazili jsme spoustu nemocí a s některými jsme zamávali tak, že se už navždy vytratily. A dobře jim tak. Můžeme být tedy vědcům vděčni, protože ty byli a jsou právě oni, kdo zavelel k boji a kdo nám zachránili životy. A také díky jim si umíme poradit s věcmi, které sice přímo nezabíjejí, ale určitě nám ničí poklidný život. My se podíváme na jednu, která žere nervy starším pánům a kteří kvůli toho nespí a nejí.

Jak jistě víme, nějaká ta choroba se vždy někdy někde ukrývá. A našem případě zaútočila naprosto nečekaně a zákeřně. Pán to vůbec nečekal, ale řekneme si upřímně, kdyby se občas poučil o svém těle, nebyl by tak nepříjemně zaskočen. Protože většina mužů ví, že aktivní sexuální život jednou skončí, a to právě onou nemocí. Ten, kdo to ví, bere věc s přehledem, protože to očekával, a tak jen sáhne po léku a je to. Ten, kdo to však nečekal a neví oč kráčí musí být tímto nezdarem v ložnici pěkně vynervovaný. Zbytečně.

moderní ložnice

V určitém věku řeknou hormony sbohem a odporoučejí se plnit jiné úkoly. Tím pádem nedojde k erekci jako dosud a pán je z toho dokonale na větvi. Při opakování pokusu za dva či tři dny se samozřejmě stane totéž, a to už je pro neznalého muže na pováženou. Neví kudy kam, neví co dál, nemluví o tom a je naštvaný na celý svět. Přitom by se přinejmenším své partnerce svěřit měl, protože se jí to týká nejvíce. A třeba to bude zrovna ona, kdo přijde s nápadem koupit muži Viagru. Ta je přímo určená k léčbě erektivní dysfunkce, jak se tato nemoc nazývá. Jenže je tu jeden maličký háček.

moderní ložnice

Viagra prodej není povolen. Tedy jen tak bez receptu. Muž musí absolvovat vyšetření u lékaře, aby se vyloučily následné komplikace. Ale stejně to pánové podceňují a kašlou na to. Protože by stejně nešli ani do lékárny, tak si pořídí nějaký jiný lék, který volně k prodeji je a má stejné nebo ještě lepší účinky.