Zažijte něco nového

Erotické masáže už dávno nejsou jen pro muže. Může se zdát, že jde o službu speciálně pro ně, ale není tomu tak, i když mezi nejpočetnější skupinu našich klientů patří právě muži. Je to dáno tím, že jsou vychováváni k jinému přístupu ke svému tělu než ženy. Ženy jsou vychovávány v tom, že mít ráda své tělo je špatné a rozhodně není dobře se o něj zajímat po sexuální stránce. To už ale naštěstí neplatí. Masáž je příjemná všem, a erotická masáž ženy dokáže nabudit stejně jako muže.

lávové kameny

Proč ji vyzkoušet?
Při erotické masáži dochází k masírování celého těla, a to právě včetně intimních partií. Tím dochází ke zvýšení sexuálního napětí, které končí vyvrcholením. Naše masérky jsou zkušené, a dokážou přivést k vrcholu mže a i ženy. Není to nic neobvyklého, a pokud se rozhodnete masáž vyzkoušet, určitě budete příjemně překvapená.

Masérky jsou online
V Praze máme dvě pobočky a v obou na vás čekají masérky, které si s vašim tělem poradí od hlavy až po prsty http://www.skytarou.cz/technika-hry.php%3Fstrana%3Ddrzeni-prave-ruky-prsty na nohou. Můžete u nás vyzkoušet například masáž lávovými kameny nebo třeba masáž celého těla. Mužům nabízíme i speciální masáže, které ženy nevyužijí – nicméně pokud si troufnete, můžete u nás absolvovat erotickou masáž v páru s vaším partnerem. Mnoho párů tuto možnost využívá k tomu, aby okořenili jejich skomírající sexuální život. uvidíte, že společná erotická masáž opět zažehne plamínek chtíče.

masážní pomůcky

Poznejte svoje tělo tak, jako nikdy. Nebojte se a nestyďte se, erotická masáž je naprosto normální věc. Vyberte si svou masérku online, a objednejte se k ní. Čeká vás čas plný dotyků s horkým olejem, který bude vaši pokožku hýčkat od začátku až do konce. Využijte skvělou možnost jak si užít příjemně strávený čas ve společnosti jedinečné masérky, která rozhodně ví, co dělá. Naše masérky se na vás budou těšit a rozšíří vám obzory ve vaší sexualitě.