Servis při úniku vody

Rozvody vody a další práce s vodou spojené by měl vždy provádět odborník. Nikdy si nezvěte člověka, který vodu viděl jedině z rychlíku a udělá vám špatně rozvody vody. V takovém případě si můžete za chybu sami a můžete toho do budoucna litovat. V případě, že dojde k úniku vody se jedná o velmi nepříjemnou situaci, a to hlavně v případě, když vám praskne voda v noci. Jen těžko totiž budete v takový čas shánět někoho, kdo přijede vodu opravit. V případě, že by opravdu praskla voda večer, se můžete obrátit na havarijní servis, kde začnou váš problém ihned řešit.

havarijní servis

Tato společnost funguje pro lidi v nouzi už 25 let a za tu dobu má nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také dobrou pověst. Firma dělá kompletní instalatérské práce, plynařské práce, čištění a revize odpadu, ale také zednické a obkladačské práce. Dojezdová lokalita prací je Praha a Středočeský kraj. Jejich zaměstnanci jsou profesionálové, kteří mají letité zkušenosti v oboru a jejich práce opravdu stojí za to. Jejich havarijní služba funguje od 16–8 hodin a to každý den. Na jejich internetových stránkách se můžete podívat na jejich přehledný ceník, a to včetně havarijního výjezdu. Ten firma garantuje do 60 minut a nemusíte se tak bát, že vytopíte sousedy pod vámi. Byla by škoda platit peníze navíc, když je možné opravit závadu ještě dnes.

havarijní servis

V případě, že vám praskne voda, se nepouštějte do opravy sami, ale radši zavolejte tuto společnost. Mohlo by se stát, že problém ještě více zhoršíte a závada tak bude o hodně horší. Navíc určitě nemáte v bytě potřebné vybavení, které je k opravě potřeba. Radši tak pouze zastavte všechny přítoky vody a vyčkejte na příjezd technika. Rozhodně tím neprohloupíte a budete si jisti, že bude oprava provedena od profesionálů než od obyčejného lajka, který se v oboru nevyzná. V případě úniku vody zavolejte ihned havarijní servis, který se vyplatí.