Korálky pro kreativní zábavu

Korálky pro dospělé

Náramky a náhrdelníky pro ženy – koupit si takový šperk dovede každý, stačí vhodit příslušný výrobek do nákupního košíku a zaplatit. Nic na tom není a jedinou námahou, kterou musíte uplatnit, je vyhledávání vhodného výrobku a jejich vzájemné porovnávání. Což takhle to změnit a zkusit si zhotovit šperk podle vlastní invence? Můžete k tomu využít pružný navlékací elastomer a korálky navlékat doslova na míru, jak potřebujete. Elastomer se hodí zejména pro náramky anebo návleky v oblasti kotníku.

hnědé korálky

Kotníkové návleky – ty bývají z korálků velmi působivé a zdůrazní tím partie kotníku, nártu a chodidla velmi výrazně. Nemusíte mít ani nalakované nehty a vašich krásných nohou si všimne kde kdo.

Náramky pro muže – i muži si mohou zhotovit náramek z korálků, je to moc hezká https://obchody.heureka.cz/hezkakoupelna-cz/recenze/ ozdoba, a pokud si troufáte nosit korálky s elastomerem i nad kotníkem, klidně to zkuste např. na dovolené v kombinaci s tříčtvrtečními kalhotami.

korálky z lávových kamenů

Korálky pro děti

Dětem by se navlékání korálků Prima obchod mohlo zalíbit a mohou si vyrábět své vlastní šperky anebo korálky využít pro hraní s možností zavěšení v dětském pokoji. Tím se dostáváme k tématu velmi oblíbenému, a sice ke korálkovým závěsům a zástěnám.

Korálkový závěs

Můžete to zkusit třeba s výrazně barevnou žlutou, zelenou, modrou, bílou nebo červenou navlékací nití (provázkem), v kombinaci s dřevěnými korálky. Budete je navlékat na nit v odstupu cca 4 centimetrů a z nití s korálky pak vytvoříte zavěšením do prostoru celou korálkovou stěnu. Zavěsit ji lze např. v podobě oddělovací zástěny od jídelního koutu, do dveří mezi pracovnou a ložnicí, do vchodového prostoru do zimní zahrady, verandy a předsíně, korálky se mohou hodit do altánu nebo pod pergolu. Je to velmi vděčná a hlavně nesmírně dekorativní záležitost, která potěší vás i případnou vaši návštěvu.